רוצים שנגיע להעביר אצלכם/ן בית מדרש חברתי?

מרכז ההדרכה של "ממזרח שמש-כל ישראל חברים" מהווה מקום מפגש פיזי, רגשי ורוחני בין זהויות שונות במרחב הישראלי והיהודי. במפגש נעסוק בבירור זהות, במנהיגות עצמית וחברתית, בהרכב החברה הישראלית, ועוד; כל זאת באמצעות פגישה חווייתית, אישית וקבוצתית, עם מקורות יהודיים וישראליים מתקופות שונות וברוח חכמי יהדות ארצות האסלאם.

אנו מאמינות/ים כי באמצעות שינוי התודעה הישראלית הרחבה, ע"י הפרטים והמגוון האנושי המרכיב את החברה, ניתן לעשות שינוי חברתי ולהפוך את המקום בו אנו חיות/ים למקום שמכיל זהויות שונות ומעניק לכולן מקום שווה.

מרכז ההדרכה מספק סדנאות, סמינרים, ימי עיון, קורסים, הרצאות וסיורים- לקהלים שונים ומגוונים: סטודנטיות/ים, א/נשי חינוך, הורים, ש"שינים, מכינות קדם צבאיות, מכינות בוגרות/ים, מדריכים/ות בתנועות הנוער השונות, רבני קהילות, תלמידי/ות תיכון וחט"ב, עובדים/ות סוציאליים/ות, עובדות/ים עם א/נשים בעלי/ות צרכים מיוחדים, משרתי/ות כוחות הבטחון, בני/ות שירות לאומי ועוד.

הסדנאות מותאמות לקהל היעד, ונבנות לפי צרכי המקום ומאפייניו.

אנו פועלות/ים בכל רחבי הארץ- ישנה אפשרות שנגיע אליכם/ן, או שתגיעו להתארח אצלנו (בתי המדרש שלנו ממוקמים בירושלים ובחולון).

צרו קשר- עוד היום, עם סיגל אברהם, מנהלת מרכז ההדרכה, במייל sigal@mizrach.org.il  או בטלפון 058-6518290.

אצלנו כבר מתכוננים למימונה!!

ממזרח שמש > כותבים עלינו  > אצלנו כבר מתכוננים למימונה!!

אצלנו כבר מתכוננים למימונה!!

מחר במקווה ישראל יתקיים יום הכשרה למימונה, של ממזרח שמש – כל ישראל חברים, בשיתוף תנועת תיקון. יהיו שם: פייטנים מ"קהילות שרות" שילמדו פיוטים הקשורים לחג; הסברים על המשמעויות של החג והערכים המקוריים שגלומים בו; על ערכי ידידות, שכנות טובה ויחסי יהודים ערבים; ואפילו מופלטות ועוגיות מהחלומות הצבעוניים ביותר שלכם. יהיה שמח, מחכים ומעשיר. האזינו ל יעל מסיקה מספרת לאלונה ולמרגלית צנעני בתכנית פה זה לא אירופה על החג ועל יום ההכשרה שיערך מחר. מוזמנותים!! ההשתתפות בחינם, אך צריך להרשם מראש.
(האזנה מדקה 22)
https://soundcloud.com/levhamedina/19318a-1