רוצים שנגיע להעביר אצלכם/ן בית מדרש חברתי?

מרכז ההדרכה של "ממזרח שמש-כל ישראל חברים" מהווה מקום מפגש פיזי, רגשי ורוחני בין זהויות שונות במרחב הישראלי והיהודי. במפגש נעסוק בבירור זהות, במנהיגות עצמית וחברתית, בהרכב החברה הישראלית, ועוד; כל זאת באמצעות פגישה חווייתית, אישית וקבוצתית, עם מקורות יהודיים וישראליים מתקופות שונות וברוח חכמי יהדות ארצות האסלאם.

אנו מאמינות/ים כי באמצעות שינוי התודעה הישראלית הרחבה, ע"י הפרטים והמגוון האנושי המרכיב את החברה, ניתן לעשות שינוי חברתי ולהפוך את המקום בו אנו חיות/ים למקום שמכיל זהויות שונות ומעניק לכולן מקום שווה.

מרכז ההדרכה מספק סדנאות, סמינרים, ימי עיון, קורסים, הרצאות וסיורים- לקהלים שונים ומגוונים: סטודנטיות/ים, א/נשי חינוך, הורים, ש"שינים, מכינות קדם צבאיות, מכינות בוגרות/ים, מדריכים/ות בתנועות הנוער השונות, רבני קהילות, תלמידי/ות תיכון וחט"ב, עובדים/ות סוציאליים/ות, עובדות/ים עם א/נשים בעלי/ות צרכים מיוחדים, משרתי/ות כוחות הבטחון, בני/ות שירות לאומי ועוד.

הסדנאות מותאמות לקהל היעד, ונבנות לפי צרכי המקום ומאפייניו.

אנו פועלות/ים בכל רחבי הארץ- ישנה אפשרות שנגיע אליכם/ן, או שתגיעו להתארח אצלנו (בתי המדרש שלנו ממוקמים בירושלים ובחולון).

צרו קשר- עוד היום, עם סיגל אברהם, מנהלת מרכז ההדרכה, במייל sigal@mizrach.org.il  או בטלפון 058-6518290.

תמונה למחשבה – נותנים מקום למקום

ממזרח שמש > כללי  > תמונה למחשבה – נותנים מקום למקום

תמונה למחשבה – נותנים מקום למקום

444בית המדרש "ממזרח שמש" מזמין אתכם, מתנדבי שנת השירות, להשתתף בתחרות הצילום "תמונה למחשב"ה". כש"שים, אתם נפגשים עם עולם חדש ולומדים הרבה על חיבור בין אדם למקומו. צאו, הביטו על המקום שבו אתם פועלים בשנת השירות דרך עיני המדרש, צלמו ושתפו אותנו – במקום שלכם, מהמקום שלכם.

איך משתתפים? מה מקבלים?

  1. התמונות חייבות להיות קשורות למערכי הלימוד של תכנית "במחשב"ה" מבית "ממזרח שמש" ולעשייה שלכם בשנת השירות. כל קומונה/ קבוצה רשאית להגיש תמונה אחת בלבד.
  2. את התמונה יש לשלוח עם הסבר מלווה )עד 100 מילים ל- batel@mizrach.org.il עד כ"ח אדר תשע"ה, 19/3/15 , עם הכותרת "תמונה למחשב"ה".
  3. התמונות הנבחרות יועלו לדף הפייסבוק של "ממזרח שמש" ויועמדו להצבעת הציבור, בהתאם לתקנון.
  4. תמונות שיקבלו חמישים לייקים ומעלה יועמדו לבחירת צוות השופטים ב"ממזרח שמש". שמות הקבוצות הזוכות יפורסמו לאחר חג הפסח.

לתקנון התחרות לחצו כאן