רוצים שנגיע להעביר אצלכם/ן בית מדרש חברתי?

מרכז ההדרכה של "ממזרח שמש-כל ישראל חברים" מהווה מקום מפגש פיזי, רגשי ורוחני בין זהויות שונות במרחב הישראלי והיהודי. במפגש נעסוק בבירור זהות, במנהיגות עצמית וחברתית, בהרכב החברה הישראלית, ועוד; כל זאת באמצעות פגישה חווייתית, אישית וקבוצתית, עם מקורות יהודיים וישראליים מתקופות שונות וברוח חכמי יהדות ארצות האסלאם.

אנו מאמינות/ים כי באמצעות שינוי התודעה הישראלית הרחבה, ע"י הפרטים והמגוון האנושי המרכיב את החברה, ניתן לעשות שינוי חברתי ולהפוך את המקום בו אנו חיות/ים למקום שמכיל זהויות שונות ומעניק לכולן מקום שווה.

מרכז ההדרכה מספק סדנאות, סמינרים, ימי עיון, קורסים, הרצאות וסיורים- לקהלים שונים ומגוונים: סטודנטיות/ים, א/נשי חינוך, הורים, ש"שינים, מכינות קדם צבאיות, מכינות בוגרות/ים, מדריכים/ות בתנועות הנוער השונות, רבני קהילות, תלמידי/ות תיכון וחט"ב, עובדים/ות סוציאליים/ות, עובדות/ים עם א/נשים בעלי/ות צרכים מיוחדים, משרתי/ות כוחות הבטחון, בני/ות שירות לאומי ועוד.

הסדנאות מותאמות לקהל היעד, ונבנות לפי צרכי המקום ומאפייניו.

אנו פועלות/ים בכל רחבי הארץ- ישנה אפשרות שנגיע אליכם/ן, או שתגיעו להתארח אצלנו (בתי המדרש שלנו ממוקמים בירושלים ובחולון).

צרו קשר- עוד היום, עם סיגל אברהם, מנהלת מרכז ההדרכה, במייל sigal@mizrach.org.il  או בטלפון 058-6518290.

מה סטיקר השבת שלכם?

ממזרח שמש > כללי  > מה סטיקר השבת שלכם?

מה סטיקר השבת שלכם?

1536580_241302886041015_1381687376_n

השבת היא אחת המתנות הגדולות ביותר שהעניקה לנו המסורת היהודית. אנו בתנועת תיקון מאמינים כי המשמעות הישנה -חדשה הגלומה בשבת היא הזדמנות להעמיק, לרענן את התייחסויותינו אליה ולהפוך אותה לרלוונטית לחיינו.

תנועת "תיקון" היא תנועה של אנשי ציבור, מחנכים, אומנים ופעילים חברתיים ששמה לה למטרה לקשר בין ההתחדשות היהודית ובין שאלות חברה ומדינה בישראל. אחת המטרות שלנו היא לעמוד על המשמר שהזכות לחגוג את השבת, אותה אנו רואים כזכות לאנושיות, לא תילקח מאף אחד מאתנו. תיקון היא תנועה חוץ- פרלמנטרית הנתמכת על ידי קרן מתנאל . http://www.tikunisrael.org.il/

אנו מזמינים אתכם להשתתף בתחרות עיצוב סטיקרים העוסקים בשבת . אנו מחפשים: סטיקרים אשר יעוררו השראה, מחשבה, עניין, ואפילו חיוך.

תנועת תיקון תחלק פרס לזוכים בתחרות עיצוב הסטיקרים

מקום ראשון-1000 ₪

מקום שני- 700 ₪

מקום שלישי-500 ₪

לשליחת הסטיקרים:

shabbatsticker@gmail.com

לתקנון התחרות:

http://bit.ly/1mg0mec